Dárkové poukazy

darkovy-poukaz-500Dárkový poukaz do kosmetického salonu Beautiful Me v Praze potěší zejména ženy, které si přejí být krásné. Zajisté příjemně překvapíte partnera, partnerku nebo osobou Vám jinak velmi blízkou dárkovým poukazem. Takovýmto dárkem věnujete něco velmi příjemného. Dárkovým poukazem na kosmetické služby je vhodné obdarovat nejen o vánocích, ale i o jmeninách, narozeninách nebo na Valentýna...

Microblading  - Sleva z původní ceny 4 500,- Kč na skvělých 3 000,- Kč

Microblading můžete znát také pod názvem vláskování. Jedná se o japonskou technologii permanentního make-upu. Tato metoda je zatím jediná, která dokáže napodobit přirozený tvar obočí. Provádí se pomocí speciálních jehel (čepelky) a jedná se o zcela ruční metodu. Microblanding neboli vláskování, se provádí vykreslením jednotlivých chloupků obočí, která vypadá velmi přirozeně a je téměř nerozeznatelná od přírodního obočí. U obočí metoda též doplňuje jeho hustotu, které odpovídají přirozenému obočí.

Pokud máte k metodě jakékoli dotazy, zastavte se do našeho salonu na konzultaci a rádi zodpovíme veškeré otázky.

Pudrové obočí – 3 500,- Kč na skvělých 2 000,- Kč

Pudrový efekt obočí je posledním trendem v permanentním make-upu. Metoda je prováděná speciální technikou strojkem. Jedná se o rozptýlení pigmentu při tetování, tak jako byste si právě obočí vykreslila tmavým pudrem.
Tvar, hustota a barevný odstín obočí jsou velmi důležitými parametry pro celkový výraz obličeje. Permanentním make-upem lze upravit také délku a drobné asymetrie obočí. Tvar obočí se vždy předem přesně předkreslí a konzultuje, stejně jako barevný odstín. Při výběru tvaru a barvy je kladen velký důraz na celkový vzhled obličeje (barva očí, pleti, vlasů). Celkový dojem musí působit naprosto přirozeně.  
Permanentní makeup má živostnost 2–3 roky. Trvalost pigmentace je závislá na typu barvy, hloubce tetování i na tom, jak organismus barevné pigmenty přijme. Velký vliv na stálost a trvalost pigmentace má i kosmetika, kterou každodenně požíváte.

Darujte Vašim blízkým krásu.

V kosmetickém salonu Beautiful Me v Praze si můžete vybrat ze čtyř cenových hladin dárkových poukazů. Dárkový poukaz lze vyzvednout a uhradit v kosmetickém salonu Beautiful Me nebo Vám bude zaslána faktura a po proběhnuvší úhradě bezhotovostním převodem na účet kosmetického salonu Beautiful Me Vám následně zašleme dárkový poukaz ve Vámi vybrané hodnotě. Dárkový poukaz lze použít na jakoukoliv službu z nabídky salonu.

Objednávka dárkového pokazu

  
  
CAPTCHA
© 2015 Pro Kosmetický salon Praha - Beautiful Me vytvořil Miroslav Baka