Kosmetika a makeup Praha

Kosmetika Praha

Kosmetický salon Beauty ART Praha 1 (ul. Vodičkova) Vám nabízí siroký výběr služeb na nejvyšší úrovni v centru Prahy.

Pokračovat ve čtení

Permanentní make-up Praha

Permanentní make-up Praha

Permanentní make-up nebo také mikropigmentace je kosmetická metoda, při níž se pomocí speciálního přístroje aplikují do povrchové vrstvy pokožky barevné pigmenty. Výsledkem je dlouhodobé nalíčení, které vydrží 3 – 5 let, přičemž barva se z pleti postupně vytrácí a lze ji znovu obnovit.

Permanentní make up se používá zejména pro obočí, horní i dolní oční linky a rty. Jeho cílem je dodat obličeji upravený, svěží a přirozený vzhled, zvýraznit či dotvarovat přirozené rysy obličeje a v neposlední řadě ušetřit čas potřebný k líčení.

Kosmetický salon Beauty Art v horním ochozu pasáže Světozor, Vodičkova 41, Praha 1, Vám nabídne permanentní make-up, který splní všechna Vaše očekávání. Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na telefonním čísle 776 771 771,  Po – Pá od 9:00 do 19:00!

Pokračovat ve čtení

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví Praha 1. Poradíme Vám, jak se o Vaše vlasy správně starat, aby vypadaly pořád skvěle se všemi typy a střihy účesů. Soustředíme se na lehkou eleganci, normální střihy, ale nebojíme se výstředních a extravagantních střihů.

Pokračovat ve čtení

Prodlužování řas Praha

Prodlužování řas Praha

Moderní žena se chce líbit nejen svému okolí, ale také sama sobě! Slečny či dámy může potrápit jakýkoliv kosmetický nedostatek, včetně řídkých nebo vypadávajících řas. Co s tím?

Pokračovat ve čtení

Modeláž nehtů Praha

Modeláž nehtů Praha

Modeláž nehtů - gelové nehty

Nehtová modeláž dává ženě možnost zaujmout okolí a upoutat jeho pozornost. Upravené a pěkné nehty jsou vizitkou každé ženy, a proto se vyplatí zajít do renomovaného kosmetického salonu. Třeba jako je právě ten náš kosmetický salon.

Pokračovat ve čtení

Pedikúra Praha

Pedikúra Praha

Pedikúru v závislosti na způsobu ošetření pokožky a nohou rozdělujeme na přístrojovou pedikúru, lázeňskou pedikúru a klasickou pedikúru.

Pokračovat ve čtení

Manikúra Praha

Manikúra Praha

Chcete si dopřát báječný pocit z dobře upravených nehtů? Navštivte náš kosmetický salon v centru Prahy. Manikúra je určena všem slečnám a dámám, které dobře vědí, že pečlivě a kompletně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy.

Pokračovat ve čtení

Depilace Lycon

Chcete mít sametově hladké nohy, ruce či kteroukoli jinou část Vašeho těla? Sníte o dokonale hladkých intimních partiích, ale bojíte se bolesti? Toužíte-li po krásně hladké pokožce bez jediného chloupku, je pro Vás skvělým řešením revoluční, téměř bezbolestná, depilace luxusními krémovými vosky LYCON.

Vosky Lycon se aplikují se na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace.

Australské vosky Lycon jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Staly se světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem a jejich historie sahá až do roku 1978. Jedná se o jediný vosk na světě, který obdržel certifikaci ISO a zvítězil v Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků.

Kosmetický salon Beauty Art v horním ochozu pasáže Světozor, Vodičkova 41, Praha 1 Vám realizuje depilaci Lycon velmi šetrným způsobem a s maximální účinností. Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na telefonním čísle 776 771 771,  Po – Pá od 9:00 do 19:00!

Pokračovat ve čtení

Mezoterapie obnoví mladistvý vzhled vaší pleti

Trápí Vás vrásky a povadlá pleť? Hledáte pro svou pleť proceduru, která rychle a neinvazivně zpevní ochabující pokožku, vyplní vrásky, dodá Vaší pleti pružnost a Vy budete mít opět mladistvý a odpočatý výraz? Pak je pro Vás tím správným řešením mezoterapie.

Mezoterapie pomocí mikrojehliček dokáže rychle zlepšit strukturu, pružnost a vzhled pleti, stimuluje růst kolagenu, čímž zpomalí proces stárnutí a v kůži nastartuje revitalizační procesy. Do kůže se během mikrojehličkové mezoterapie aplikují revitalizační látky prostřednictvím velkého množství jemných vpichů, za pomoci speciálního přístroje Dermapen.

Navštivte kosmetický salon Beauty Art v horním ochozu pasáže Světozor, Vodičkova 41, Praha 1 a vyzkoušejte revoluční mezoterapii mikrojehličkovým perem Dermapen. Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na telefonním čísle 776 771 771,  Po – Pá od 9:00 do 19:00!

Pokračovat ve čtení

© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka