Mezoterapie obnoví mladistvý vzhled vaší pleti

Trápí Vás vrásky a povadlá pleť? Hledáte pro svou pleť proceduru, která rychle a neinvazivně zpevní ochabující pokožku, vyplní vrásky, dodá Vaší pleti pružnost a Vy budete mít opět mladistvý a odpočatý výraz? Pak je pro Vás tím správným řešením mezoterapie.

Mezoterapie pomocí mikrojehliček dokáže rychle zlepšit strukturu, pružnost a vzhled pleti, stimuluje růst kolagenu, čímž zpomalí proces stárnutí a v kůži nastartuje revitalizační procesy. Do kůže se během mikrojehličkové mezoterapie aplikují revitalizační látky prostřednictvím velkého množství jemných vpichů, za pomoci speciálního přístroje Dermapen.

Navštivte kosmetický salon Beauty Art v horním ochozu pasáže Světozor, Vodičkova 41, Praha 1 a vyzkoušejte revoluční mezoterapii mikrojehličkovým perem Dermapen. Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na telefonním čísle 776 771 771,  Po – Pá od 9:00 do 19:00!

Proč mikrojehličková mezoterapie od nás?

 • mezoterapie je u nás prováděna specialistou s medicínským vzděláním
 • jsme profesionálové s dlouholetými zkušenosti, trvale se vzdělávající v oboru
 • aplikace mezoterapie je u nás bezbolestná
 • používáme pouze prověřené a kvalitní materiály
 • naše ceny jsou nižší nebo srovnatelné s konkurencí
 • máme flexibilní objednací dobu
 • výsledky naší práce jsou bez reklamací
 • máme stálou a spokojenou klientelu
 • sídlíme přímo v centru Prahy
 • v naší nabídce je nejen mezoterapie, ale také další služby jako např.: permanentní make up, kosmetika a líčení, kadeřnictví, prodlužování řas, manikúra či pedikúra

Mezoteraie dokáže omladit pokožku obličeje, krku, dekoltu i hřbetů rukou

Mezoterapie je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se hydratační, výživné a regenerační roztoky aplikují přímo do pokožky. Jedná se o minimálně invazivní metodu, která přirozeně podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, vypíná kůži a vyrovnává povrchové vrásky.

Mikrojehličková mezoterapie lze aplikovat na celou plochu obličeje, krk, dekolt, ruce i tělo. Díky mikrojehličkové aplikaci do epidermis a dermis vlastní obranný mechanismus kůže okamžitě tato malá zranění opravuje. Vyplaví se růstové faktory, které stimulují kožní buňky k produkci kolagenu. Zároveň se tvoří nové kožní buňky. Nová hmota vyplňuje kanálky vzniklé po jehličkách, její celkový objem narůstá. Kolagen je pevnější a kůže je elastická.

Efekt mezoterapie vydrží zhruba rok. Ideálních výsledků dosahujeme, pokud první aplikaci opakujeme po měsíci a následně znovu po třech měsících. Dále stačí ošetření jednou ročně.

Co můžete od mezoterapie terapie očekávat?

 • ošetření je rychlé a minimální je i doba rekonvalescence.
 • pleť bude výrazně omlazená a vypnutá díky stimulaci kolagenu a elastinu
 • zlepší se pružnost pokožky
 • dojde ke korekci vrásek a jemných linek
 • zmírní se nechtěná pigmentace a hyperpigmentace
 • korigují se jizvičky po akné, neštovicích a striích
 • stáhnou se póry
 • ohraničené okraje pigmentových skvrn mizí, pleť získá rovnoměrný barevný tón
 • postupné až úplné odstranění akné
 • u mastné pleti dojde ke zmenšení promašťování pleti

Aplikace mezoterapie je bezbolestná

Mezoterapie patří mezi miniinvazivní ambulantní ošetření. Obvykle trvá 10-30 minut, podle velikosti ošetřované plochy. Ošetření je téměř bezbolestné, jde o jemné vpichy mikrojehličkami. Pro větší komfort během ošetření lze aplikovat znecitlivující krém.

Postup mezoterapie:

 • před ošetřením specialista vyšetří a zhodnotí stav pleti
 • následně vybere nejvhodnější mezoterapeutický roztok
 • z pleti je důkladně odstraněn make-up a kůže se dezinfikuje
 • následuje aplikace roztoku
 • ihned po první aplikaci dochází ke znatelnému vyhlazení pleti

Naše kosmetické služby

Kosmetický salon Bauty Art v centru Prahy Vám nabídne komplexní kosmetické služby na špičkové úrovni, mezi které patří např. také modeláž nehtů - gelové nehty, doplnění gelových nehtů, gel-lak na nehty, CND Shellac nebo francouzská manikúra, aplikace umělých řas nebo laseresthetic.

Je pro nás tím největším přáním, aby každý klient, který od nás bude odcházet, byl spokojen s výsledkem naší péče.

Depilace Lycon

Chcete mít sametově hladké nohy, ruce či kteroukoli jinou část Vašeho těla? Sníte o dokonale hladkých intimních partiích, ale bojíte se bolesti? Toužíte-li po krásně hladké pokožce bez jediného chloupku, je pro Vás skvělým řešením revoluční, téměř bezbolestná, depilace luxusními krémovými vosky LYCON.

Vosky Lycon se aplikují se na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace.

Australské vosky Lycon jsou vyrobeny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Staly se světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem a jejich historie sahá až do roku 1978. Jedná se o jediný vosk na světě, který obdržel certifikaci ISO a zvítězil v Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků.

Kosmetický salon Beauty Art v horním ochozu pasáže Světozor, Vodičkova 41, Praha 1 Vám realizuje depilaci Lycon velmi šetrným způsobem a s maximální účinností. Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na telefonním čísle 776 771 771,  Po – Pá od 9:00 do 19:00!

Pokračovat ve čtení

Prodlužování řas Praha

Prodlužování řas Praha

Moderní žena se chce líbit nejen svému okolí, ale také sama sobě! Slečny či dámy může potrápit jakýkoliv kosmetický nedostatek, včetně řídkých nebo vypadávajících řas. Co s tím?

Pokračovat ve čtení

Modeláž nehtů Praha

Modeláž nehtů Praha

Modeláž nehtů - gelové nehty

Nehtová modeláž dává ženě možnost zaujmout okolí a upoutat jeho pozornost. Upravené a pěkné nehty jsou vizitkou každé ženy, a proto se vyplatí zajít do renomovaného kosmetického salonu. Třeba jako je právě ten náš kosmetický salon.

Pokračovat ve čtení

Permanentní make-up Praha

Permanentní make-up Praha

Permanentní make-up nebo také mikropigmentace je kosmetická metoda, při níž se pomocí speciálního přístroje aplikují do povrchové vrstvy pokožky barevné pigmenty. Výsledkem je dlouhodobé nalíčení, které vydrží 3 – 5 let, přičemž barva se z pleti postupně vytrácí a lze ji znovu obnovit.

Permanentní make up se používá zejména pro obočí, horní i dolní oční linky a rty. Jeho cílem je dodat obličeji upravený, svěží a přirozený vzhled, zvýraznit či dotvarovat přirozené rysy obličeje a v neposlední řadě ušetřit čas potřebný k líčení.

Kosmetický salon Beauty Art v horním ochozu pasáže Světozor, Vodičkova 41, Praha 1, Vám nabídne permanentní make-up, který splní všechna Vaše očekávání. Neváhejte nás kontaktovat a objednat se na telefonním čísle 776 771 771,  Po – Pá od 9:00 do 19:00!

Pokračovat ve čtení

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví Praha 1. Poradíme Vám, jak se o Vaše vlasy správně starat, aby vypadaly pořád skvěle se všemi typy a střihy účesů. Soustředíme se na lehkou eleganci, normální střihy, ale nebojíme se výstředních a extravagantních střihů.

Pokračovat ve čtení

Manikúra Praha

Manikúra Praha

Chcete si dopřát báječný pocit z dobře upravených nehtů? Navštivte náš kosmetický salon v centru Prahy. Manikúra je určena všem slečnám a dámám, které dobře vědí, že pečlivě a kompletně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy.

Pokračovat ve čtení

Pedikúra Praha

Pedikúra Praha

Pedikúru v závislosti na způsobu ošetření pokožky a nohou rozdělujeme na přístrojovou pedikúru, lázeňskou pedikúru a klasickou pedikúru.

Pokračovat ve čtení

© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka