Kosmetika a makeup Praha

Kosmetika Praha

Kosmetický salon Beauty ART Praha 1 (ul. Vodičkova) Vám nabízí siroký výběr služeb na nejvyšší úrovni v centru Prahy.

Kosmetika Praha - kosmetické ošetření obličeje

Kosmetické čištění pletí je v současné době nejžádánější očistná procedura. Je nezbytná pro všechny typy pleti v jakémkoliv věku. Čištění pleti je hygienický proces, který pomáhá pleti mít krásný a estetický vzhled. V poslední době je čím dál častěji žádanější služba permanentní make up.

Kosmetika Praha - zanesná kůže není schopna plnit své funkce:

 • ochrannou
 • propustnou
 • termoregulační
 • dýchací

Proto se všeobecně doporučuje čištění obličeje v kosmetickém salonu alespoň jednou za měsíc. V průběhu čištěníobličeje se jemně oddělí horní rohové vrstvy kůže, odstraní se černé tečky a akné, kůže znovu získá svou ochrannou funkci. Dojde ke stimulaci krevního oběhu a metabolismu.

Po důkladném vyčištění začně pokožka opět dýchat. Toto pomáhá předejít mnoha kosmetickým vadám na kůži. Pro čištění pokožky používáme speciílní přípravky, které kůže lehce absorbuje. Tyto přípravky způsobí, že je kůže na pohled i dotek mladší, svěží a atraktivní. Navštivte náš kosmetický salon.

 • Dermokosmetika CHRISTINA je izraelská korektivní kosmetika, která řeší různé estetické problémy pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti, vrásky.

  Přípravky Christina jsou výsledkem spolupráce zkušených kosmetologů s předními světovými vědci. Výrobky produkuje vlastní závod s vědecko-výzkumnou laboratoří a nejmodernějším technologickým vybavením.

  Při výrobě se používají vysoce kvalitní suroviny od nejlepších producentů. Kombinace produkce high-tech technologií a přírodních komponentů, aktuální metodiky založené na předpokladech poptávky trhu, přísná kontrola, pečlivé testování ingrediencí i hotové produkce jí zajišťují vysokou účinnost a bezpečnost.

   
  Kosmetika CHRISTINA
  Základní kosmetické ošetření 60 min 750,-
  Standardní kosmetické ošetření 80 min  990,-
  Ošetření pro mladou a aknózní pleť 60 min  590,-
    80 min 790,-
   
  Expresní ošetření 30 min  450,-
  Luxusní ošetření Anti-Age
  90 min 1350,-
  Luxusní nadstandardní ošetření HYALURON PLUS 90 min 1490,-
  Depilace
  Nohy (lýtka) 400,-
  Nohy (celé) 600,-
  Podpaží 350,-
  Předloktí 350,-
  Ruce (celé) 600,-
  Bikini 400,-
  Záda 500,-
  Úprava a barvení obočí a řas
  Úprava obočí 150,-
  Barvení obočí 150,-
  Barvení řas 200,-

Kosmetika Praha - ostatní služby

© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka