Laseresthetic

Inspirujte se radami slavných a buďte krásné jako nikdy

Za krásnou ženou se každý rád otočí. Kdo by si chtěl tento obdiv nechat ujít? Inspirujte se radami, jak o sebe pečovat a jak pomocí kosmetiky nebo také možnosti plastické chirurgie vypadat naprosto skvěle. Nechte si poradit také od známých a slavných krásek! Náš kosmetický salon Praha je tu pro vás.

Očí si každý všimne

Při líčení vždy zvýrazněte především oči. Je na vás, zda použijete černou linku, stíny nebo jen řasenku. Namalujte oči tak, abyste je zvýraznily. Můžete vyzkoušet také kouřové líčení. Řasy prodlužte řasenkou tak, že ji použijete dvakrát až třikrát. Sáhnout můžete také po umělých řasách. Pro krásný pohled se zbavte také povislých víček a nebojte se tak využít profesionální péče plastické chirurgie – plastika víček je dnes totiž již běžným zákrokem. Pokud toužíte, aby vaše pokožka byla vypnutá a každý den vypadala opravdu svěže a mladistvě, doporučujeme neinvazivní lifting očních víček, celý proces je bezbolestný a navíc opravdu účinný.

 

Nezapomeňte na rty

V každé ženské kabelce by neměla chybět červená rtěnka. Nikdy totiž nevíte, kdy se budete chtít proměnit v femme fatale. Věřte, že díky rtěnce z vás bude smyslná a sexy žena za pár vteřin. Červená dokáže krásně podtrhnout plnost vašich rtů. Pokud vás příroda v této oblasti příliš neobdařila a máte úzké rty, nezoufejte! Můžete využít plastické chirurgie, konkrétně podstoupit zvětšení rtů injekční metodou a konečně tak vypadat přesně dle svých představ.

Starejte se o pleť a obličej

Pokud máte široký nebo baculatý obličej, můžete jej zeštíhlit pomocí bronzeru. Současně s ním můžete nanést tvářenku a zvýraznit tak své lícní kosti. Možná vás trápí vrásky, v tom případě využijte rychlou a účinnou formu, jak se jich zbavit. Využít můžete profesionální péče a vyhledávaných služeb estetické dermatologie.

Vlasy dělají člověka

Nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. Zjistěte, jaký účes vám bude slušet. Poraďte se s profesionálním kadeřníkem také o barvě svých kadeří. Nemusíte se bát módních trendů ani originálních střihů. O dlouhé vlasy se musíte starat, ovšem sluší téměř každému. Naopak krátké vlasy nejsou pro každého, pokud je však zvolíte a budou pasovat k vašemu tvaru obličeje, rozhodně zaujmete a přitáhnete pozornost!
 
Rady slavných žen
„Pro svou postavu uděláte nejvíc cvičením a vyváženým jídelníčkem.“
  • Marilyn Monroe si oblíbila dietu s vysokým množstvím potravin, které obsahují hlavně bílkoviny. Den pak začínala horkým mlékem. Naše doporučení: vytvarujte si postavu – například kryolipolýza Cooltech vás zbaví přebytečných tuků.
  • Málokdo ví, že Elizabeth Taylorová si holila tváře tak, aby si odstranila jemné chloupky a s nimi i povrchovou vrstvu kožních buněk. Její pleť pak působila mladistvě a svěže. Naše doporučení: radiofrekvenční ošetření pleti eMatrix.
  • Nejkrásnějším pohledem překvapovala Audrey Hepburn. Ta si malovala nejen řasy, ale také obočí. Zbytek svého obličeje nalíčila už jen jemně. Naše doporučení: pro mladistvý a svůdný pohled můžete využít plastické operace očních víček.
  • Gracy Kellyová věděla, že skutečný věk ženy jde nejrychleji poznat na jejích rukou. Proto si je pravidelně natírala krémem a starala se o ně opravdu obdivuhodně. Naše doporučení: omlazení pokožky mezoterapii, nebo vlastní krevní plasmou.
  • Krásná Sophia Loren byla dokonalou ukázkou toho, že věk je jen číslo. Za jejím svěžím vzhledem mohl zdravý životní styl a kromě kosmetických produktů používala velmi často také olivový olej, například do koupelí. Naše doporučení: omlazení pleti nejnovějšími metodami.
© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka