Manikúra Praha

Manikúra

Chcete si dopřát báječný pocit z dobře upravených nehtů? Navštivte náš kosmetický salon v centru Prahy. Manikúra je určena všem slečnám a dámám, které dobře vědí, že pečlivě a kompletně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy.
Garantujeme vám profesionální ošetření nehtů kvalitními přípravky schopnými zlepšit vzhled i zdraví vašich rukou. Manikúra zahrnuje klasické ošetření nehtů a nehtového lůžka, lakování a zdobení nehtu. Vybrat si můžete mezi různými procedurami – vyhledávaná francouzská manikúra, výživná japonská manikúra P-Shine, parafínovým zábal a Jessica manikúra.

Manikúra Praha - ženské ruce příjemné na dotek i pohled

Oblíbená francouzská manikúra se využívá na nehty přírodní i umělé a je ideální pro všechny zastánkyně přirozeného a elegantního stylu. Na speciální péči o přírodní nehty se zaměřuje japonská manikúra P-Shine. Zvyšuje pevnost nehtu i jeho pružnost a působí jako prevence proti lámání a třepení nehtů. Získat a udržet krásné přírodní nehty vám pomůže unikátní Jessica systém s řadou pěstících a ochranných laků, které nehtům vracejí přirozený lesk. Zákaznice se k nám mohou objednat nejen na manikúru, ale i v případě, pokud potřebují nehty ozdobit pro zvláštní příležitosti, tak i na modeláž nehtů. Kosmetický salon Praha 1 vás nezklame.
 
© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka