Masáže Praha 1

Masáže Praha

Přímo v centru Prahy v kosmetickém salonu Beautiful Me si můžete dopřát tyto druhy masáží:

 • relaxační masáž
 • sportovní masáž
 • lávové kameny (Hot stones)
 • reflexní masáž chodidel
 • medová masáž

AromaTouch masáž

je velmi jemná technika, velmi účinná, při které se aplikují esenciální oleje primo na tělo. Celá masáž trvá téměř hodinu. Je sestavená podle poznatků východní i západní medicíny, odborníkem v oboru aromaterapie D. Hillem. Vybrané esenciální oleje se aplikují na záda a chodidla.
Používají se pouze vybrané oleje v terapeutické kvalitě. Používané oleje jsou označené CPTG, čili certifikované oleje terapeutické třídy. Každý z nich má jiný účinek na lidské tělo. V jedné kapce může být účinná látka i z více než 1kg suroviny. Smícháním olejů se násobí jejich účinek. Pravidelné opakování je důležité pro dlouhodobý  účinek masáže.

AromaTouch masáž je užívaná pro uvolnění od stresu, posílení imunity, zmírnění zánětlivých procesů v organismu, snížení toxické zátěže. Používají se např.silice z  grepu, planého pomeranče, kadidlo, marocký heřmánek, vonokvětka,smrk...

Masáž není vhodná při alergii na éterické oleje, v těhotenství, při poškození pokožky, při cukrovce, nádorových onemocněních, infekčních onemocněních, potížích s krevním tlakem, onemocnění prostaty.

Obnovte vnitřní rovnováhu pomocí AromaTouch masáže.
Tělo reaguje na psychické i fyzické obtíže stresem. Tělo se snaží bránit se a vyčerpává se. Dlouhodobý stres poškozuje imunitní systém. Např.oleje použité ve směsi OneGuard nebo esence z melaleucy mají schopnost redukovat toxiny a neutralizovat volné radikály. Po masáži není vhodná fyzická zátěž, je třeba odpočívat a zvýšit příjem tekutin. Také je vhodné 24 hodin po masáži nepít alkohol, kávu a nekouřit, aby se nerušily účinky essencí na tělo.
Před masáží je nutné nejíst těžká jídla, nepít alkohol, kávu, čaj , neužívat povzbuzující nápoje či látky.

Manuální Lymfodrenáž

 • tato masáž má za úkol zprůchodňovat povrchový lymfatický systém
 • je skvělá k posílení imunitního systému
 • detoxikuje organismus napomáhá odtoku vody z těla
 • je výborná proti celulitidě po operačních a poúrazových otocích
 • těžkých nohou
 • opakovaných migrénách

Lymfatický povrchový systém se nachází přímo pod kůží, proto se lymfodrenáž liší od ostatních masáží tím, že její tahy jsou příjemně hladivé, lehké směrem k lymfatickým uzlinám.

Lymfodrenáž se nesmí provádět:

 • při nádorovém onemocnění
 • při nachlazení, jakémkoli zánětu

Indická masáž hlavy antistresová

 • Indická masáž hlavy Praha 1je skvělá díky tomu, že se pracuje na částech energických center, které jsou důležité pro člověka ve stresu doporučuje se lidem, kteří žijí nebo pracují ve stresu
 • je výborná proti migrénám
 • přispívá k dobré kvalitě vlasové pokožky a vlasů
 • odstraňuje poruchy spánku
Masáže
Indická protistresová masáž hlavy 30 minut
Masáž zaměřena na energetickou část center, které jsou důležité pro člověka pracující ve stresu nebo stresovém prostředí. Výborně se hodí pro lidi trpícími migrénami, poruchou spánku, masáž má i výborný vliv pro dobrou kvalitu vlasové pokožky a vlasů.
450,-
Manuální lymfodrenáž 75 minut
Speciální jemná hmatová technika zaměřená na lymfatický systém kůže a podkoží-tzv. povrchový mízní systém. Posiluje vstřebávací a transportní funkci mízního systému podporou lymfomotoriky, kontrakčních schopností lymfatických cév a vnitřních pulzních mechanismů lymfatického systému. Tato technika pomáhá k odstranění zavodňování těla.
750,-
Aromaterapeutická masáž 60 minut
Hluboce relaxační masáž za použití velmi kvalitních aromaterapeutických olejů s možností inhalace pro zklidnění celkového stavu těla a harmonie.
450,-
Aromaterapeutická masáž 90 minut
700,-
Chiromasáž 30 minut
Chiropraktická masáž obličejové a vlasové části hlavy spojená s měkkými kloubními technikami k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře.
450,-
Chiromasáž 60 minut 650,-
Foot masáž 30 minut

Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům speciálním balzámem vede k odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou.

450,-
Foot masáž 60 minut 650,-
Relaxační masáž
Relaxační masáž 30 minut

Zklidňující, odpočinková masáž zaměřená na zklidnění celého těla i ducha. Relaxační masáž je prováděna řadou pomalých a jemných tahů.

450,-
Relaxační masáž 60 minut 650,-
Relaxační masáž 90 minut 950,-
Klasická masáž
Klasická masáž 30 minut

Švédská klasická svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu.  Jedná se o typ silnější sportovní masáže specificky určené k rychlému odstranění únavy a bolesti svalů.

450,-
Klasická masáž 60 minut 650,-
Klasická masáž 90 minut 950,-
Lávové kameny
Lávové kameny 45 minut
Masáž při které se používá  53 lávových kamenů, které se nahřívají v teplé vodní lázni.Teplé kameny se  přikládají na tělo a současně probíhá masáž teplým olejem a dvěma největšími kameny. Dochází k hloubkovému uvolnění svalové tkáně. Skvělá relaxace a regenerace organismu.
700,-
Lávové kameny 75 minut 900,-
Medová masáž
Medová detoxikační masáž 45 minut

Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu.Masáž, která pomáhá při stresu a chronických onemocnění, způsobené důsledkem nezdravého životního stylu. Jedná se o detoxikační proceduru.

450,-
Prenatální masáž
Prenatální masáž 30 minut
Relaxační masáž zad, bederní části a krční páteře pro těhotné ženy. Masáž je prováděná v leže na boku a v sedě.
400,-
© 2015 Pro Kosmetický salon Praha - Beautiful Me vytvořil Miroslav Baka