Modeláž nehtů Praha

Modeláž nehtů

Modeláž nehtů - gelové nehty

Nehtová modeláž dává ženě možnost zaujmout okolí a upoutat jeho pozornost. Upravené a pěkné nehty jsou vizitkou každé ženy, a proto se vyplatí zajít do renomovaného kosmetického salonu. Třeba jako je právě ten náš kosmetický salon.

Modeláž nehtů v Praze mohou využít zákaznice jakéhokoliv věku. Nezáleží na tom, jste-li mladá slečna nebo zralá dáma. Vaše ruce si zaslouží odbornou péči, díky níž ve společnosti zazáříte a oslníte půvabnými gelovými nehty. Vypadají přirozeně a skvěle dokáží podtrhnout vaši smyslnost nebo osobitou eleganci. Doplnění gelových nehtů se zpravidla provádí po třech až čtyřech týdnech, avšak zajít k nám můžete, milé dámy, kdykoliv budete potřebovat.

Modeláž nehtů - průběh

V našem kosmetickém salonu v centru Prahy používáme osvědčenou metodu CND Shellac. Jaký je její princip? Plocha nehtu se doplní odolným a velmi silným speciálním lakem, který se poté vytvrzuje pod UV lampou (po dobu dvou až tří minut). Před aplikací laku budou vaše nehty nejprve dokonale upraveny. Gelové nehty jsou žádané především u žen, které touží po dlouhých a pevných nehtech. Modeláž nehtů manikérka přizpůsobí tvaru a velikosti vašich prstů, tak aby vše působilo co nejpřirozeněji. Po skončení celé procedury získáte krásně nalakované nehty, odolné proti poškrábání či olupování. Stačí k tomu jen málo – objednat se do našeho kosmetického salonu.

Modeláž nehtů - doplnění 

Doplnění gelových nehtů provádéme přibližně po třech - čtyřech týdnech, záleží na rychlosti růstu Vašich nehtů. V našem kosmetickém salonu používáme při doplňování gelových nehtů pouze profesionální prostředky.

Modeláž nehtů - ostatní služby

Níže vám uvádíme výčet kosmetických služeb, které jsme schopní nabídnout.
 

© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka