Gelové nehty Praha

Líbí se vám na vaší známé nebo kolegyni z kanceláře krásně upravené, i když umělé nehty? Můžete mít také takové, pokud se telefonicky objednáte do kosmetického salonu Praha 1. Naše zkušené manikérky vám precizně aplikují moderní gelové nehty, a vy se pak budete moci těšit z jejich výhod. Gelové nehty lze aplikovat na všechny typy nehtů a můžeme jimi překrýt i nehet popraskaný nebo jinak poškozený. Další výhodou je, že gelové nehty mají velmi přirozený vzhled, jsou tenké a flexibilní. Na půvabných ženských prstech vypadají nádherně až smyslně.
 

Jak probíhá aplikace gelových nehtů

V našem jedinečném kosmetickém salonu v centru metropole používáme klasický postup na modeláž nehtů, který je všem zákaznicím dostupný z hlediska časového i finančního. Gel je nejprve nanesen na nehet a poté se vytvrzuje pod speciální UV lampou. Postup při aplikaci gelových nehtů je navržen tak, aby vaše přirozené nehty mohly stále růst a staly se trvanlivějšími. Nebojte se gelové nehty vyzkoušet a bez obav je můžete doporučit i svým kamarádkám!

Více informací se dočtete na těchto stránkách:

Gelové nehty a jejich výhody

Shrňme si tedy výhody které provázejí gelové nehty, tedy aplikaci a nošení.:

  • gelové nehty a postup jejich aplikace jsou bez zápachu
  • náš postup vypadá ve výsledku velice přirozeně a to ať už gelové nehty lakujete nebo nelakujete
  • gelové nehty jsou nenáročné na doplnění, což je velmi přínosné pro ženy kterým je postup při doplňování nepříjemný a pro ženy a časově horšími dispozicemi.
  • gelové nehty mohou překrýt nehty poškozené a popraskané
  • gelové nehty lze aplikovat na všechny typy nehtů

Pozn.: Tyto výhody garantujeme pouze za použití našeho postupu v našem salónu.

Gelové nehty - ostatní služby

Níže vám uvádíme výčet kosmetických služeb, které jsme schopní nabídnout.
© Kosmetický salon Praha - Beauty ART vytvořil Miroslav Baka