Prodlužování řas Praha

Prodlužování řas Praha

Moderní žena se chce líbit nejen svému okolí, ale také sama sobě! Slečny či dámy může potrápit jakýkoliv kosmetický nedostatek, včetně řídkých nebo vypadávajících řas. Co s tím?

Ideálním řešením je prodlužování řas v našem profesionálním kosmetickém salonu na Praze1. Díky odborné péči zkušených kosmetiček budou vaše řasy vypadat hustší, plnější a delší. Během krátké doby získáte nové, krásné řasy, které zvýrazní váš podmanivý pohled. Speciální metoda prodlužování řas je vhodná i pro ženy s citlivou pokožkou kolem očí. Prodloužit řasy si mohou nechat také zákaznice trpící alergií nebo například sportovkyně.

Prohlédněte si video prodlužování řas:

Přednosti prodloužených řas

Jednou z nesporných výhod je, že už nebudete potřebovat řasenku. Ušetříte tak nejen peníze investované do jejího nákupu, ale i čas a energii. K dalším přednostem prodloužených řas patří nenáročná péče a dlouhá doba trvanlivosti. Lesklé a hladké zhuštěné řasy vám nabízejí hned několik možností vzhledu, od optického zvětšení očí, přes přirozený vzhled až po sexy pohled. Vybrat si můžete aplikaci přírodních norkových řas nebo nových syntetických řas. Při výběru zákaznicím ochotně poradí tým našich skvělých kosmetiček.

ceny

Nové řasy
Nové GLAMOUR LASHES syntetické   2000,-
Nové MINK LASHES syntetické
  2000,-
Nové SILK LASHES hedvábné    2500,-
Nové BLINK LASHES   1500,-
  
Korekce
GLAMOUR LASHES  2-3  týdny  600,-
  3-4 týdny   700,-
Po 5 týdnech je cena jako za nové.
MINK LASHES 2-3 týdny   700,-
  3-4 týdny   800,-
Po 5 týdnech je cena jako za nové.
Sejmutí řas   300,-
 

© 2015 Pro Kosmetický salon Praha - Beautiful Me vytvořil Miroslav Baka